HLEDÁME ZAMĚSTNANCE

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE 

Pro provozovnu v Rychnově nad Kněžnou hledáme zaměstnance na HPP, ale i brigádníky na dohodu (studenti, důchodci...). Plat 20-25 tisíc Kč netto, hradíme dopravu, obědové stravenky... Přátelský, rodinný kolektiv, zajímavá perspektivní práce.

1

Home Historie firmy

Historie firmy

historie 34681

Kola a vybavení, sportovní oblečení a obuv jsme v Rychnově nad Kněžnou začali prodávat v roce 1991. Příští rok k nám nastoupil pan Jaroslav Vaněk a okamžitě si začal s koly rozumět. V současné době je to široko daleko určitě nejlepší odborník. Zdárně mu sekunduje Petr Tomeš, který k nám přišel v roce 1999 a s Jardou vytvářejí dokonale sehraný fungující tým. Jejich ochota, zaujetí a trpělivost jsou obdivuhodné.

Za ty roky, které máme za sebou, je na co vzpomínat. Např. na naše první závody horských kol, které jsme uspořádali v RK v roce 1993. Tehdy přijelo několik českých reprezentantů, trať jsme vybrali členitou, převážně středem města, a to už si dnes nikdo neumí představit.

Naše cyklistické nadšení poté pokračovalo a po 3 následující roky jsme v RK organizovali jeden ze závodů Českého poháru MTB. V RK (převážně ve Včelném lese) se jely závody cross-country, následující den ve Zdobnici závody ve sjezdu. Pamatuji na tehdejší setkávání s těmi nejlepšími - Honzou Slavíčkem, Radkem Fořtem, Pavlem Štíchou, Katkou Neumannovou a dalšími. Na vynikající kluky ze štábu. Na jejich nadšené ohlasy na trať i celé okolí. Na skvělou spolupráci tuším v roce 1996 s místní pobočkou České spořitelny. Kdo si ale ještě vzpomíná? Nám vzpomínky a fotografie zůstaly...

  facebook


Sledujte aktuální slevové akce. Pokud budete znát heslo z naší facebook stránky, nakoupíte s výraznou slevou v našem obchodě.

facebook-famos

  Provozní doba

Prodejna Rychnov n. Kn.

pondělí - pátek:
9-12, 13-17.30 hod.

sobota:
9-12 hod.

Prodejna Hronov

pondělí - pátek:
9-12, 13-17 hod.

sobota:
9-11 hod.

Více na stránce KONTAKTY.